İstiyorum

Ağladığımı göstermeyeyim dedim, dedim meğer ne çok istemişim saklamayı. Beynimden süzülüyorlar artık. Ben bile göremiyorum. Hissediyorum ama nehirlerin taştığını ruhumda.
Ve bir ses yankılanıyor… Sonra bir ses daha… Anlatmayın diyorum, konuşmayın daha fazla. Çünkü ben ilk defa dinlemek istemiyorum söyleyeceklerinizi. Ne merak ediyorum nasıl olduğunuzu ne de bilmek istiyorum son günlerde başınızdan gelip geçen olayları. Ben nasıl olduğumu tanımlayamadım daha.
Benim gelip geçmiyor pek artık. Geliyor ve çivileniyor beynime. Bir kuyrukta bekliyorum. Bitmiyor. En son önümde 3-5 kişi kalmıştı. Anımsıyorum. Sonra saygısızlık ettiler. Kuyruğun en başından girdiler sıraya. Ve ben yine o sonunu bilemediğim kadar zaman beklemek zorunda kaldım.
Hayatımda ne varsa, neredeyse hepsini uçurumdan aşağı atmak istiyorum. Paramparça olsunlar istiyorum. Ve çok kırılsınlar. Dökülsünler. Acıyı iliklerinde hissetsinler. Sütten ağızları yanıp ayranı kafalarına dikerek içsinler istiyorum. Katlanarak artsın her ne varsa kötü giden.
Bir of çekiyorum. Bin saçmalık dinliyorum. Bir ah edeyim diyorum. Bir küfür çıksın ağzımdan. Yaksın tüm etrafını. Alevler içinde yansınlar istiyorum.

Bir Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu Giriniz
İsminizi lütfen buraya yazınız